شرکت نرم افزاری بهپردازان


 1. به نام خالق هستي بخش
  ياد داشتي از مديريت ودارنده تکنولوژي
  صنعتي سازي واقعي يعني : سرعت در اجراي پروژه هاي ساختماني درهر کشور با حفظ کيفيت و رقابت در قيمت واين هم مساوي است با کنترل تورم وبالا بردن توان خريد مسکن براي عموم!!!
  چگونه مي توانيم از شهري که در آن زتدگي مي کنيم لذت ببريم ودر خانه هاي آن آرامش داشته باشيم؟
  زيبايي و امنيت دو روي سکه اين رضايتمندي اند که بايد در ساختار شهر خود آن را جستجو کنيم، رازهايش را کشف کنيم وبراي احياي آن تمام تلاش فني و خلاقانه خود را به کار بنديم .
  همه اينها گامي نخست و اساسي براي رسيدن به شهري آرماني آست.
  بعضي از کشورها بر روي نوار زلزله در اين کره خاکي هستند. زلزله يعني خطري که پيش روي ماست وبايد فکري به حالش کرد.
  خطر را مي توان با آگاهي، حساسيت ودقت مهار کرد، اما بايد به روزگارسپري شده در سهل انگاري و تصميمات غير کارشناسانه نگريست و به ترميم رويکردهاي نادرست پرداخت. ما امروز به رعايت دقيق همه آيين نامه ها و ضوابط مربوط به استحکام در
  سازه ها نياز داريم. خطر زلزله وضررهاي جاني ومالي به خصوص در چند سال اخير هشداري است که بايد به آن توجه کرد. توجه به ضرورت تغيير در طراحي ها واستحکام بيش از پيش سازه ها در اين زمان که همه چيز به پيشرفت و آينده نگري نظر دارد، ضروري است وتامين مصالح ساختماني از طريق بلوک، آجر، سفال و... نبايد جايگاهي داشته باشد.
  جامعه اي که در حال صنعتي شدن است، بايد به ابزارهاي صنعتي هم متوسل شود.
  تجربه هاي پيشين توليد سازه ها نشان مي دهد در مسير توليد چه بسيار زمين هايي با خاصيت زراعي که تخريب مي شوند و چه کارخانه هاي آجر سازي سنتي ونيمه صنعتي که با مصرف سوخت هاي فسيلي محيط زيست را آلوده مي کنند، آن هم با طول عمري که از 30 يا 40 سال يا 50 سال بيشتر دوام نخواهند آورد. حال که مي خواهيم ضريب خطا ها را کاهش دهيم و محيط سالم تري داشته باشيم چه بايد بکنيم؟...
  يکي از راه هاي درست و مطمئن اين است که به سمت معادلات و محاسبات تکنولوژي هاي روز دنيا که آزمون وخطاهاي خود را تجربه کرده اند برويم ، ما بايد به سمت سازه هاي کاملا صنعتي و علمي برويم وبا نظارت دقيق بر اجرا، ضريب خطرهاي آينده را کاهش دهيم.
  يکي از اين سازه هاي صنعتي با ضريب اطمينان بالا ،تکنولوژي صنعتي از کشور اسپانيا با عنوان شرکت يورواستار است.
  شرکت يورواستار گروپ در سال 1995ميلادي با مالکيت ومديريت آقاي علي نکونام ساروئي و شرکا ، در اسپانيا تاسيس گرديد.
  انبوه سازي ساختمان و ايجاد شهرک هاي مسکوني فعاليت اصلي اين شرکت است که با روش نوين صنعتي در دنيا فعاليت مي نمايد.
  اين سيستم ( پنل هاي آلومينيومي مدولار با تزريق بتن در جا ) نام دارد.
  شرکت يورو استار نخستين سازنده پنل هاي آلومينيومي مدولار در اسپانيا است . پنل هاي آلومينيومي مدولار تماما در کارخانه و کارگاه هاي اين شرکت توليد مي شود و نيروي انساني متخصص و کارآمدي در مراحل مختلف، از طراحي تا اجرا براي همکاري برگزيده شده اند. افتخار بزرگ شرکت اين است که تکنولوژي روز دنيا با بالاترين کيفيت و منحصر بفرد در ايران سازه اي بدون آوار هم اکنون در اين شرکت ساخته واجرا مي شود. اميد آن مي رود که در کليه کشور هايي که در معرض خطر زلزله هستند به منظور احداث سازه اي صنعتي و مطمئن و با عمر مفيد وبالا واشتغال زايي، قابل توسعه باشد.
  طبق محاسبات و برآورد هاي استاندارد اروپا ، اين سازه داراي عمر مفيد 150 ساله است و100% ضد زلزله (بدون آوار) مي باشد.
  امنيت و زيبايي خانه اي که در آن زندگي مي کنيم حق شهروندان اين مرز و بوم است.آرزوي ما رسيدن به روزي ست که هر چه سريع تر تکنولوژي بومي اين شرکت و تکنولوژي هاي مشابه ،جايگزين روش هاي ساخت سازه هاي سنتي و نيمه صنعتي موجود گردد تا ضمن پاسخ به گسل هاي موجود در ايران ،مزارع قابل کشت تخريب نشوند و سازه محاسبه شده بر اساس استاندارد ها آيين نامه هاي داخلي و جهاني احداث شود. ان شاء الله.
  ومن الله توفيق وعليه التکلان
  رئيس هيئت مديره و مديرعامل
  علي نکونام